Home PES 2011 Patches T.S.C exTReme’11 by Turkcespiker

T.S.C exTReme’11 by Turkcespiker

596
18

T.S.C exTReme'11 by Turkcespiker

PES 2011 T.S.C exTReme’11 by Turkcespiker

Türkçe Spiker
S.T.S.L ve Bank Asya 1.Lig
Türkçe Anonslar
Geliştirilmiş Maç Atmosferi

T.S.C exTReme11 Genel Özellikler:

1- Türkçe Spiker
2- Türkçe Stadyum Anonsları
3- Geliştirilmiş Ses Efektleri
4- Kaliteli Tezahüratlar
5- exTReme11′ e Özel Menü Ses Efektleri
6- Güncel Menü Müzikleri
7- Yapay Zekası Geliştirilmiş Yumuşak Oynanış
8- Her Sistemde Sorunsuz Oynanış
9- Oyundan Atma Sorunu Yok
10- Kaliteli Grafikler
11- S.T.S.L, Bank Asya ve Bundesliga
12- Tüm Takımların En Güncel Transferleri ve Kadroları
13- En Güncel ve Kaliteli Oyuncu Yüzleri
14- Beş Büyük Takımın Stadyumları
15- Bank Asya Takımlarının Çoğunun Stadyumları (Edit)
16- Büyük Takımların Stada Giriş ve Gol Sonrası Stad Müzikleri
17- Kaliteli Oyun İçi Grafikler
18- Hava Şartlarında Kar ve Yağmur Seçenekleri
19- HD Stadyum Çimleri
20- Geliştirilmiş Maç Atmosferi

T.S.C exTReme11 Detaylar:

1 – TÜRKÇE SPİKER:

– 2 Spiker ve 1 Yorumcu
– Maça başlarken stadyum bilgileri

Örnek: santiago bernebauda festival havası var değerli izleyiciler…bernebau yanıyor adeta…tezahüratlardan sesimizi duyurmakta zorlanıyoruz…emin ve alikerim hemen yanımdalar..onlarda kulaklıklarını şimdi taktılar..evet merhabalar

– Maça başlarken takım isimleri

Örnek: Barcelona İnteri konuk ediyor

– Maç anında oyuncu bilgileri

Örnek: Nicolas Anelka…eski bir fenerbahçeli anelka.. futbolculuk kariyerine PSG’de başladı. top üstündeki harika hakimiyeti, yaptığı şık hareketler, hızı ve bitirici vuruşlarıyla her zaman çok gözde bir futbolcu olmuştur anelka

– Golden sonra golü atan takımın isimleri

Örnek: İngiltere öne geçiyor bu golle…karşılaşmanın ilk golü usta ayaktan geldi ve ingiltere 1-0 öne geçiyor

– Oyuncunun o andaki maçta ya da daha önceki maçlarda attığı goller ile ilgili bilgiler

Örnek: Hatırlıcaksınız…önceki maçta muhteşem bir performans sergilemişti..2 golün altına imza attı..ve o maçtan galibiyetle ayrılmışlardı

– Takım bilgileri verirken teknik direktör isimleri ve skora göre replik

Örnek: TRABZONSPOR bu golü çok aradı…teknik direktör Şenol Güneş maç öncesinde mutlak galibiyet istiyoruz demişti..beraberliği bozan golün ardından istediğne yakın görünüyor…..bu golle birlikte maç sanki yeniden başladı sevgili seyirciler

– İngiliz spikerde ki tüm oyuncu isimlerinin tamamı (1500 isim)

– S.T.S.L Büyük takımların oyuncu isimlerinin tamamı

– Bilinen oyuncular için 11 farklı isim repliği

Örnek:

-Culio

– Şimdi juan emmanuel culio

– Ayak koyan Culio

– Culio yaptı ortayı

– Culio topla buluştu

– Culio kaleye baktı!

– Culiooo…CULIOOOOO!

– CULIOOOOOO (ŞUT)

– CULIO VURDUUU( ŞUT)

– Volkan Demirelll….harika kurtarış volkannnnn

– Volkannnn devleşiyor kalesinde..müthiş bir kurtarış yaptı….

Tabiki oyuncunun pozisyonuna göre çıkan replikler bunlar. Defans oyuncuları için ” ayak koyan..” derken forvet ve ortasaha oyuncuları için ” …ortası” gibi replikler çıkmakta.

Oyun içerisinde ki isim slotlarının tamamı kullanıldı. Yeterli sayıda slot olmadığı için S.T.S.L ve Bank Asyadan isimlerini ekleyemedeğimiz takımlar mevcut. İleriki zamanlarda güncellemelerle eklemeye çalışacağız. Bu konuda detaylı bilgi için “Bilinen eksikler ve hatalar” bölümüne göz atabilirsiniz.

Türkçe spiker daha fazla kelimelerle anlatılamaz…yaşanır :)

2- TÜRKÇE STADYUM ANONSLARI:

Türkçe Anonslar ingiliz anonslar üzerine yapıldı. Dolayısı ile sadece İngiliz stadlarında Türkçe anonslar olacak. Ayrıca 5 büyük S.T.S.L takımının stadları da İngiliz stadları üzerine yapıldığı için bu stadlarda ki maçlarda Anonslar Türkçe olacak. İspanyol, İtalyan ya da Portekiz stadlarında yapılan maçlarda kendi dillerinde anonslar olacak. Böylece gerçekçiliğe bir adım daha yaklaşmış olacağız.

Türkçe anons seslerine verdiğimiz efektler sayesinde anonslar gerçek maçlardaki anonslar gibi.

3- GELİŞTİRİLMİŞ SES EFEKTLERİ:

Oyun içerisinde ki top, düdük, direk, teknik direktör bağırmaları, seyirci tepkileri gibi sesler güçlendirildi. Böylece Spiker, tezahüratlar ve maç içi ses efektleri dengeli bir hale getirildi.

4- KALİTELİ TEZAHÜRATLAR:

Tüm takımların tezahüratları en kaliteli halleriyle “gerçek” stadyum tezahüratları kullanılarak eklendi. Özellikle S.T.S.L ve Bank Asyada ki takımlarımızın tezahüratları en kaliteli ve “gerçekçi” halleriyle oyuna eklendi. Asıl amacımız her takıma tezahürat eklemek değil, eklediğimiz tezahüratların çok çok kaliteli ve gerçekçi olmasıydı. Bunun için sitemizde açtığımız konuya destek veren ve bizlerle tezahürat paylaşan üyelerimize çok teşekkür ederiz. S.T.S.L ve Bank Asyada “kendisine özel” tezahüratı olmayan takımlarımız var. Onlar için ileride güncellemeler yapacağız. Ancak yinede bu takımlara ortak tezahüratlar atayarak bu boşluğun “hissedilmemesini” sağladık.

5- exTReme11′ E ÖZEL MENÜ SES EFEKTLERİ:

exTReme’10 çalışmasını edinenler hatırlayacaklardır. Menüde gezerken çıkan ses efektlerini değiştirip daha güzel birşekilde eklemiştik. Bu senede Dünyada “HİÇBİR” çalışmada şimdiye kadar yapılmamış olan ses efektlerimizi exTReme11 içerisine ekledik. Bir tuşa basın menüsünde bir tuşa bastığınızda sizleri “extreme11” jenerik sesi karşılıyor. Sonrasında menülerde gezerken en modern ses efektlerini duyuyorsunuz. Ayrıca artık takım seçme menüsüne geldiğinizde, stadyum, forma seçme menülerinde gezerken bu ses efektleri “top sesi” olarak değişiyor ve sizleri iyice maça ısındırıyor.

6- Yine sitemizde açtığımız konudan da yararlanarak en güncel ve insana “gaz” veren menü müziklerini hazırladık. İleriki zamanlarda farklı tarzlarda menü müziklerimiz güncelleme olarak verilecek. Örneğin ilk düşüncemiz 90’ların en güzel hareketli ve bilinen şarkılarından oluşan bir “nostalji” paketi.

7- YAPAY ZEKASI GELİŞTİRİLMİŞ YUMUŞAK OYNANIŞ:

exTReme11 indirdiğinizde içerisinde 2 farklı “exe” yani uygulama dosyası olacak. Bunları masaüstüne kısayol olarak atadığınızda 1. seçeneğiniz “normal extreme” oynanışı olacak. Yani oyunun orjinal uygulama dosyası üzerinde herhangi bir değişklik yapılmamış olacak ve oyunun orjinal oynanışı ile oynayacaksınız. Diğer seçenek ise ” Gerçekçi Oynanış ” olacak. Bunda ki fark ise oyunun genel anlamda yapay zekasının geliştirilmiş olması. Özellikle bilgisayara karşı oynadığınız maçlarda rakip defansı daha iyi kapanacak, daha az boşluk verecek, daha iyi markaj yapacak. Kısacası zorluk seviyeside artmış oluyor diyebiliriz. Ayrıca topun çim üzerindeki hareketleri daha gerçekçi ve yumuşak. Şutlar daha dolgun. Şut attığınızda şutun gücünü parmaklarınızın ucunda hissedeceksiniz. Oyun anında sürekli karşımıza çıkan garip hatalarında birçoğu giderildi. Bu anlattıklarımız elbette oynadığınızda daha iyi anlayacağınız detaylar…

8- HER SİSTEMDE SORUNSUZ OYNANIŞ:

İşletim sisteminiz ister XP olsun ister VISTA ya da WIN7 olsun farketmez. Çalışmamız her sistemde sorunsuzca çalışacaktır. Yaptığımız testlerde 3 işletim sistemi bunların 32 bit ve 64 bitlik versiyonlarında herhangi bir hataya rastlamadık.

9- OYUNDAN ATMA SORUNU YOK! :

Geçtiğimiz serilerde bizleri en çok üzen ve yoran konu oyundan atma sorunlarıydı. Bunun sebebi ise oyunun izin verdiğinden daha çok eklentiyi yükleyip seçeneklerimizi arttırmaktı. Elbette yapımcıdan kaynaklanan sorunlarda vardı. Ancak bu sene söz verdiğimiz gibi en sade ve en etkili çalışmayı hazırladık. Sınırlarımızı iyi koruduk ve yaptığımız testlerde hiçbir oyundan atma sorunu yaşamadık. Bunu bir müjde olarak kabul edebilirsiniz.

10- KALİTELİ GRAFİKLER:

Çalışmamızda önceliğimiz her zaman sesler ve maç atmosferi olmuştur. Ancak görsel olarak da her sene olduğu gibi bu senede en kaliteli grafikleri çalışmamıza ekledik. Modern bir çizgiye sahip olan menü resimleri ve saydamlaştırılmış arkaplanlar oyuna ayrı bir hava katacak. Menülerde ki ikonların resimlerinden tutunda maça girerken ki soyunma odasına kadar* herşey düzenlendi. Ülke logoları dalgalı bayraklar halinde. Özellikle S.T.S.L ve Bank Asya da takım seçerken arkaplandaki haritaya dikkat! Tüm şehirler ülkemizde doğru yerlerde sıralandı.

Analig modunda kulüp doktorları, teknik direktörler vb resimler gerçek resimler olarak değiştirildi. Bunun gibi ince detaylar çalışmamızın farkını ortaya koyacak. Sizlerede keşfetmeniz için küçük sürprizlerde hazırlamış olabiliriz.

11- S.T.S.L, BANK ASYA ve BUNDESLIGA:

T.S.C exTReme çalışmalarında özellikle üzerinde durduğumuz nokta S.T.S.L ve Bank Asya 1. Ligi olmuştur. Yine bu çalışmamızda da Türkiyemizin bu 2 Ligi oyunda tüm gerçekçiliği ile yer almaktadır.

Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig takımlarına 1500’den fazla oyuncu yüzü eklendi. Halihazırda yüzleri olan oyuncularda ise düzenlemeler yapıldı ve daha gerçekçi hale getirildi.

Yine bu liglerdeki takımların oyuncularının tüm kadroları,güncel güçleri,en yeni saç stilleri ,en yeni formaları,taktikleri vb… çalışmamıza büyük bir titizlikle aktarıldı.

S.T.S.L takımlarından 5 büyük takımın taraftar pankartları eklendi.

Tüm takımların 11/12 sezonu en güncel formaları eklendi.Ayrıca önemli takımların tech-fit formaları da ekledi.

S.T.S.L ve Bank Asya Ligi topları eklendi.

Ayrıca yine Dünya’nın en iyi liglerinden olan Bundesliga da çalışmamızda yer almaktadır.

12- TÜM TAKIMLARIN EN GÜNCEL TRANSFERLERİ ve KADROLARI

Çalışmamız da 01.04.2011 itibariyle tüm transferler yapıldı ve tüm takımların en güncel kadroları ayarlandı.

13- EN GÜNCEL ve KALİTELİ OYUNCU YÜZLERİ

S.T.S.L ve Bank Asya 1. Lig takımlarında yukarıda da bahsettiğimiz gibi 1500’den fazla oyuncunun yüzü eklendi. Bunun haricinde diğer yabancı takımlarda da özellikle futbolcuların yüzlerinde 10 larca ekleme yapıldı. Bu oyuncuların en son halleri nasılsa exTReme11 içerisine öyle aktarıldı. Eğer saçları kısalmışsa ya da sakal bırakmışsa ya da herhangi bir aksesuar kullanmaya başlamışsa bunlar gerçekçi olarak çalışmamıza aktarıldı.

Bunun yanı sıra vücudunda dövme olan oyunculara en gerçekçi dövmeler eklendi.

14- BEŞ BÜYÜK TAKIMIN STADYUMLARI:

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursaspor ve Trabzonspor takımlarının stadyumları exTReme11 içerisinde yer almakta. Stadyum yapımı bu sene gerçekten çok zor olduğu için ve ekibimizde stadyumları sıfırdan çizecek kimse (henüz) olmadığı için eski serilerden çeviri stadyumlar kullandık. Güncellemeler ile bu stadyumlar daha kaliteli hale getirilecektir.

15- BANK ASYA 1. LİG TAKIMLARININ ÇOĞUNUN STADLARI (EDİT)

Bank Asya 1. Lig takımlarımızın hemen hepsinin stadyumları oyun içerisindeki stadyum düzenleme programı imkanlar doğrultusunda gerçeğine benzetilmeye çalışılarak yapıldı.

16- BÜYÜK TAKIMLARIN STADA GİRİŞ ve GOL SONRASI STAD MÜZİKLERİ:

Özellikle S.T.S.L’de Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor için stada girişte çalan stad müziklerini birebir ekledik. Ayrıca bu takımların gol sonrasında stadda çalan müzikleride yine “stad efekti” verilerek eklendi. Yabancı takımlarında birçoğunun gol sonrası müzikleri eklendi. Böylece zaten birçok açıdan “gerçekçi” olarak hazırladığımız çalışmamız daha da “gerçekçi” bir hale geldi.

17- KALİTELİ OYUN İÇİ GRAFİKLER:

Oyun içerisindeki Lig TV skor tabelasından tutunda HD Kale ağlarına varıncaya kadar birçok grafik eklendi. Takımların logoları, formaları, oyuncu ayakkabıları, stadyum giriş resimleri gibi birçok grafik çalışmamızda yer alıyor.

18- HAVA ŞARTLARINDA KAR ve YAĞMUR SEÇENEKLERİ:

Çalışmamızda vereceğimiz ek dosyalar ile isterseniz karlı havada isterseniz yağmurlu havada maç yapabileceksiniz. Karlı Hava eklentisini ekleyip oyuna girdiğinizde stadyum seçme ekranında hava durumu olarak” Karlı ” yazacaktır. Aynısı yağmurlu hava içinde geçerli.

19- HD STADYUM ÇİMLERİ:

Şimdilik S.T.S.L takımlarından 5 takımın stadyumları çalışmamız içerisinde yer alacak. Bu stadlar ingiliz stadları ve “sahte” stadlar üzerine yapıldı. Ancak ilerleyen zamanlarda ilk güncelleme planlarımız arasında stadyumlar geliyor.

Tüm stadyumların çimleri HD grafiklerle hazırlandı ve eskiye oranla daha yeşil ve gerçekçi oldu.

20- GELİŞTİRİLMİŞ MAÇ ATMOSFERİ:

Pes oyunları herkes için farklı konularda önemlidir. Kimisi Analig modunda takımını kupadan kupaya koştururken kimiside sadece bir arkadaşı ile ” dostluk maçı” yapmayı tercih eder. Ancak hangi mod ya da hangi tarz olursa olsun en önemlisi ” Maç Atmosferidir” Maça daha başlarken spikerin söyledikleri, kulakları sağır eden tezahüratlar ve pozisyona göre seyirci tepkileri… işte bunlar maç yaparken heyecanınızı katlayacak unsurlardır. Bizde bu sene özellikle bu konu üzerine eğildik ve sizleri “monitörün önünden” “maçın içerisine” çekiyoruz….duyacağınız sesler kalp atışlarınızı hızlandıracak ve eskisi gibi kaçan bir gole sadece ” offf ” demeyeceksiniz…oyunun tepkileri sizleride akıp götürecek ve kendinizi kaptıracaksınız….

Bunların haricinde çalışmamızda genel olarak şunlar da yer almaktadır:

-Tüm teknik drektörler gerçekleri ile değiştirilmiş ve yüzleri eklenmiştir.

-Tüm stadlara gerçek hd çim yaması uygulanmış,gerçekçi köşe bayrakları eklenmiştir.

-STSL en güncel reklam panoları eklenmiştir.

-En güncel toplar ve kramponlar eklenmiştir.

-HD Kale fileleri ve köşe bayrakları eklenmiştir.

-En gerçekçi Lig TV skorboardı oyuna eklenmiştir.

-Master Lig genç takım oyuncuları 5 büyüklerin A2 kadrolarındaki gelecek vaadeden Türk oyuncular olarak ayarlanmıştır.

-Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligi takımları gerçektekine göre ayarlanmıştır.Masterlig ayarları da yapılmıştır.

-Tüm Milli takımların kadroları güncellenmiş ve en yeni halleri ayarlanmıştır.

-Oyunda milli marşı olan tüm milli takımların Milli marşları oyuna eklenmiştir.

-Gerçek HD Taraftar yaması eklenmiştir.

-Yepyeni formation ikonları eklenmiştir.

-Tüm hakemlerin yüzleri Gerçek hakemlerin yüzleri ile değiştirilmiştir.

-Mater Lig teki (Ana Lig) Doktorların,teknik drektörlerin,antranörlerin vb.. hepsinin resimleri,gerçek yüzler ile değiştirlmiştir.

-Tüm oyuncuların gol sevinçleri,aksesuarları vb.. gerçekteki gibi ayarlanmıştır.

-Tüm ülkelerin,kentlerin haritadaki gerçek yerleri ayarlanmıştır.

T.S.C exTReme11 içerisinde belki saymayı unuttuğumuz ama sizlerin farkedeceği detaylar mutlaka olacaktır. Aylardır üzerinde çalıştığımız exTReme11, başlıbaşına bir oyun olabilecek seviyede değişikliklerle dolu…

Screenshots :Download Links :

http://www.filesonic.com/file/823475…me11.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/823444…me11.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/823444…me11.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/823444…me11.part4.rar
http://www.filesonic.com/file/823476…me11.part5.rar
http://www.filesonic.com/file/823441…me11.part6.rar
http://www.filesonic.com/file/823475…me11.part7.rar
http://www.filesonic.com/file/823449…me11.part8.rar

mirror

http://www.fileserve.com/file/WYAqU3…me11.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/AXMdYk…me11.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/bbhaR8…me11.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/BZyaau…me11.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/xCyT7E…me11.part5.rar
http://www.fileserve.com/file/Yjr5YK…me11.part6.rar
http://www.fileserve.com/file/dFwR8q…me11.part7.rar
http://www.fileserve.com/file/UPJc6M…me11.part8.rar

18 COMMENTS

  1. su an indiriyorum . Insallah takintisiz felan olur amin . hep ariyordum ben de türkce spiker ama hic bulamiyodum . cok sagolun.

  2. yaa kardas herseyi yaptim girdim oyuna ama tam olmamis . hollanda ligi var daha felan ne yapacam ?

  3. yaaaa kardas yaptim ama spikerler almanca kaldi . S.T.S.L. de yok onun yerine Hollanda ligi var. ne yapmam gerek ?

  4. yaauv birisi bana iyice herseyi anlatsin nasil kuruluyo felan… ben yaptim ama hersey eskisi gibi. S.T.S.L. yok onun yerinde Hollanda ligi var. öbür ligler var ama ingiltere ligi felan isimleri formalari yanlis

  5. kardesler simdi herseyi yapabildim. tek bir problemim var oda türkce spiker yok bende . tek fransiz bide alman var
    ne yapacam ? onlari ayrica mi indirmek gerek ?

  6. yaaaaa ben de türk spikerler yok :S napacam ? yada onlari ayrica mi indirmek gerek ? lütfen cabuk bir cevap . acil …

  7. aloo bunlarin hepsinimi indirmem gerek ?? mirror yazio onun altindakinide mi indrimem lazim alo yardim edin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here