Home PES 2021 Patch PES Global Patch 2021

PES Global Patch 2021

107
1

PES Global v3.6 (yeni sezon güncellemesi ilk parti) 31 Ağustos çıkacaktır. PES Global v3.7 (2. parti güncelleme) 16 Eylül liglerin transfer dönemleri bitince ufak bir güncelleme olarak çıkacaktır Bu arada formalar, transferler ve düşen çıkan takımlar daha çok netleşecektir.

PES Global Patch 2021 v3.5

Sevgili arkadaşlar öncelikle size bu duyuruyu geçmekten gurur duyuyoruz. 31 Ağustos 2021 tarihi itibariyle süre gelecek hafta içerisinde banka mesai saatlerinde devam edecek PFG PATCH v3.6 yamamız çıkacaktır. Kısa bir süre sonrada Yorumculu Spiker’de Yamaya sahip olan kişilerin yama dosyalarına entegre edilecektir. Yamaya sahip olmak istiyorsanız sadece ödemeler için sizlerle birlikte kesin ve net iletişim olması adına Discord üzerinden sesli şekilde bire bir yapılacaktır. Daha sonrasında sizlere verilecek key ile yamayı oynayabilirsiniz. Daha fazla detaylı açıklama videolu sesli anlatım şeklinde yapılacaktır.

Güncelleme ile ilgili açıklama. – Link.

1 COMMENT

  1. Herşeyi paraya çevirin zaten, bakın yabancı moderlara kim parayla bu işleri yapıyor diye gönül işi bu keriz silme işi değil utanıyorum sizden

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here