Home PES 2017 Patch PES 2017 Albania Patch – Albapatch vBETA

PES 2017 Albania Patch – Albapatch vBETA

270
5

PES 2017 Albania Patch – Albapatch vBETA by PESAlbania

Download PES2017 Albania Patch vBETA

Pershendetje,

Ky eshte versioni i pare i patchit nga PES ALBANIA per kete vit,per versionin PC te PES 2017.
Ne kete patch te gjithat liga ekzistuese te PES jane te licensuara dhe gjithashtu kemi shtuar te plote Kategorine Superiore, pra kampionatin Shqiptar. Shpresojme t’ju pelqeje puna jone, pasi ka qene vertet e lodhshme.

Te dhenat :

Ligue 1 Licensed 100% (kits,names etc)
Ligue 2 Licensed 100% (kits,names etc)
Serie A Licensed 100% (kits,names etc)
Serie B Licensed 100% (kits,names etc)
Eredivisie Licensed 100% (kits,names etc)
La Liga Santander Licensed 100% (kits,names etc)
La Liga 123 Licensed 100% (kits,names etc)
Liga NOS Licensed 100% (kits,names etc)
Kategoria Superiore Licensed 100% (kits,names,all)
National Team Licensed
More

zippyshare mirror

Nuk arritem te vendosim Bayern Munich apo Bundesligen per arsye te ndryshme,por kjo mbetet si detyre ne versionin tjeter te patchit,gjithsesi kryesorja ishte tek kampionati shqiptar.

Credits: stadiums, balls form Donnyavia, licenses from mypes, kategoria superiore by Big_D & lucaDS.

Disa Foto:

[Image: 8db47f525398973.jpg] [Image: 981e7c525398985.jpg] [Image: 155714525398990.jpg] [Image: 8b6bfe525398996.jpg] [Image: 47f88d525399004.jpg] [Image: 5edb18525399007.jpg] [Image: 36303f525399015.jpg] [Image: ea202c525399026.jpg] [Image: 091e30525399034.jpg] [Image: c06931525399046.jpg] [Image: f4017b525399051.jpg] [Image: 347ccd525399059.jpg] [Image: c57a71525399069.jpg] [Image: b59ac3525399075.jpg] [Image: 05c9b0525399092.jpg] [Image: a01846525399100.jpg]

Shume e rendesishme te shikohen tutorialet para se te instaloni,pasi ju kursejne shume pyetje.

Per cdo sqarim na ndiqni ne fb : Pro Evolution Soccer Albania

5 COMMENTS

  1. Persh si jeni vlla dhe un di pak a shum me bo ubdate po desha me te pyte si munde ta marr vec ligen e shqipris qe jan tirana partizani kuksi etj?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here