TÜRKÇE SPİKER SİTESİNDE PAYLAŞILMASI VE EXTREME YAMASINDA KULLANILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.


Bu yüz yamasını konami nin kendi edit yüzlerindeki kalitesizliği ile kesinlikle  kıyaslamayın..konami  hali ile Rıdvan Dilmen in veya Arjantinli Batista nın sakallı halini elde etmek mümkün değildir
oyunun edit yüz yapımını ”dt0d.img” içindeki  küçük bir dosya ile geliştirdim.. resimdeki örneklerde olduğu gibiBildiğiniz gibi bazı eski oyuncuların  bırakın kaliteyi, anlaşılır fotoları bile bulunmamaktadır..
bazılarının ise teknik direktörlük halleri vardır onları bile gençleştirerek futbolculuk zamanlarına göre yaptım.

ÖNEMLİ NOT:yüzleri resimde görüldüğü gibi doğru bir şekilde uygulamak için dt0d.img isimli klasörü
mutlaka kitserver içine atmalısınız aksi taktirde kalitesiz olur.Bu dosya her yama ile
uyumludur hiç bir şeyi bozmaz aksine scan face lerin daha kaliteli görünmesini sağlar..

Nasıl yüklenir?

1)save klasörünün içindeki 117 dosyayı Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2012/save Klasörü içine atın..

2)oyuna girin ve yüzünü yüklemek istediğiniz oyuncu edit düzenleme bölümünden gelip yüz(face) seçin oradanda
”yükle”seçeneğini seçin

3)Benim hazırladığım listeden bu oyuncunun yüz numarasını bulun yükle yi seçin.bu kadar..

TÜRKÇE SPİKER SİTESİNDE PAYLAŞILMASI VE EXTREME YAMASINDA KULLANILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.

More Tags :

pes 2013 classic face pack, pes 2013 face classic players, pes 13 yuz yamasi, pes 2016 klasik oyuncular, 117 classic faces pack Pes 2013, pes 2016 classic players face pack, pes 13 yüz yamaları, pes 13 turkiye facepack, pes 2016 klasik oyuncular face

16 COMMENTS

  1. yuh artık adam şahane yapmış hiç edit gibi durmuyo..sen ya kasıtlı beğenmiyosun ya yanlış yükledin yada bakmadın bile…tebrikler gerçekten..

  2. tabiki kimse beğenmek zorunda değil hatta rezalet te olabilir ama böyle yavşak karaktersiz yorumlara sinir oluyorum.mesela deseki çok uğraşmışın belli ama bence olmamış benzemiyolar o zaman eyvallah..sana ne lan yavşak istediğime yasak koyarım..

  3. açıklamasını yapmıştım..öncelikle oyunda kitser yüklü olmalı..oyunda herhangi bir kullandığınız yama var mı..ona göre anlatayım..

  4. daha çok yz yap demişim ama ben artık fifa ya geçicem eğer konami bu sene büyük bir atak yapmassa ama yaparsada artık pes 2013 için saklıyorum diğer yüzleri..bütün klasik oyunculara yüz yaptım…

  5. smoke patch i bilmiyorum kullanmadim ama eğer smoke patch te scan face ile yapilmiş yüz yamalari yok ise hiç bir sorun çikmaz..yüklemesi ise detayli anlattim zaten hangi yama kullanirsan kullan ayni..

LEAVE A REPLY